Welkom gast ( Inloggen | Registreer )

Wordt donateur van TrefpuntGroningen en steun ons initiatief. Als dank speel je de games Full Screen! Klik hier
 
Reply to this topicStart new topic
> Stresstest vier Nederlandse banken
TJ
post Jul 8 2010, 11:41 AM
Gepost op: #1


Gemeente Reporter
Group Icon

Groep: Verslaggever
Berichten: 9.265
Geregistreerd op: 6-June 06
Van: In een huisje...
Gebruikers nr.: 669

Arcade Punten: 866.744
Gemeente: Veendam
Leeftijdsgroep: 16 jaar en ouder


ReputatieOnline: Populair (20 pts) -----X----


Vier Nederlandse banken worden onderworpen aan een zogeheten stresstest. Ook 87 andere Europese banken zullen worden getoetst. Dat is vanavond in Europees verband afgesproken.

De vier Nederlandse banken zijn ING, Rabobank, ABN Amro en SNS Bank.

Bij de stresstest wordt gekeken of een bank financieel gezond is of door een nieuwe crisis in problemen kan komen.

Vertrouwen herstellen

In het laatste geval moet de bank meer kapitaal aantrekken om zonder steun van de overheid de crisis te boven te komen.

De Europese stresstest is bedoeld om het vertrouwen van de financiële markten in de banken te herstellen. De resultaten van het onderzoek worden op 23 juli bekendgemaakt.




--------------------
U kent dat wel, U heeft nieuws en eigenlijk wilt U dat delen!

Dat kan nu! Plaats in dit forum uw nieuws-item en deel het met heel Groningen!

Als het nieuws belangrijk genoeg is verplaatsen we het naar de 'gewone' nieuws-secties. We laten hier een link achter zodat U het bericht altijd kunt terug vinden.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 Gebruiker(s) is/zijn dit onderwerp aan het lezen (2 gasten en 0 anonieme gebruikers)
0 Gebruikers:

 

- Lo-Fi Versie De tijd is nu: 10th September 2010 - 08:17 PM